Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю "Укрспецзамовлення" створено у 2007 році.

Компанія займається розвідкою, бурінням та видобутком нафти на теренах Західної України. Компанія володіє правом на дослідно-промислову розробку родовищ нафти на ліцензійній ділянці у Львівській області України. Інвестуючи в розвідку та дослідно-промислову розробку нових родовищ вуглеводнів, Компанія прагне зробити вагомий внесок в розвиток нафтогазового комплексу та енергонезалежності України..

ТОВ "Укрспецзамовлення" володіє Спецільним дозволом на користування надрами виданим на Зворівська ліцензійну ділянку №6034 від 19.03.2015 терміном на 20 років. На ліцензійній ділянці здіснюється видобуток нафти. Ділянка займає площу 24.2 кв. км., розташована на території Самбірського та Старо-Самбірського районів Львівської області.

Фінансова звітність.

У відповідності до вимог Закону про бухгатерський облік та фінансову звітінсть у частині прозорості бізнесу суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у видобувних галузях (Стаття 14. Подання та оприлюднення фінансової звітності), нижче публікується фінасова звітність ТОВ "Укрспецзамовлення":

Стратегія та корпоративні цінності

Бути рушійною силою нафто-газової галузі Західної України.

Максимальний рівень операційної ефективності.

Соціальна відповідальність та підтримка сімейних цінностей.

Впровадження сучасних екологічно чистих технологій.